Ty víš kdo....

12. listopadu 2016 v 17:03
Víš to...Víš to i přesto, že bys to radši nevěděl. Ty víš kdo ti kdy ublížil. Je to těžké a nejraději bys na to zapomněl, ale nejde to. To jak tě ve škole šikanovali, to jak tě nikdo na střední neměl rád. Také to, jak se ti stal ten trapas v tramvaji a všichni se ti smáli. První nevěra, kterou jsi musel řešit. Vše si to pamatuješ.

Není občas lehké odpustit těm, kdo nás zradili, kdo nám ublížili. Obzvláště pak těm, kterým jsme věřili. Nejtěžší je odpustit těm, kdo nás vychovali, těm, kterým říkáme naše rodina. Jednoho dne ale dospějeme k závěru, že je přeci jen lepší jim odpustit. Ať těm v rodině nebo těm ostatním. Nedokážeme zapomenout, ale odpustit určitě. Však nenávidět druhé znamená škodit svému vlastnímu zdraví.

A tak i přesto, že ty víš kdo, já vím kdo a i ti ostatní, také ví kdo, život jde dál a my s ním a je lepší si ho nekazit vzpomínkama na to ošklivé a zlé co nás kdy potkalo.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 12. listopadu 2016 v 17:37 | Reagovat

Je fajn se umět nad takové hlupáky, kteří si masírují silou  své ego, povznést a nechat to být...

2 Kazimír Kraťas Kazimír Kraťas | Web | 12. listopadu 2016 v 19:00 | Reagovat

Jsem zoufalý ošklivý panic se zanedbatelným IQ i délkou údu a s komplexem méněcennosti. Zoufale potřebuji vaši pozornost. Potřebuji vaše komentáře, až už utěšující či lítostivé, nebo nenávistné. Prostě potřebuji mít pocit, že se o mne někdo alespoň jednou v životě zajímá, ať už v dobrém, nebo špatném. Potřebuju to snad ještě naléhavěji než první sex, funkční pistoli, nebo preventivní proplesknutí, abych se konečně probral a přestal ze sebe dělat šulina na těch internetech.

Jedná se sice o reklamu, ale alespoň jsem upřímný, říkám to narovinu a racionálně vysvětluji důvody, proč stojím o větší návštěvnost. Krom toho - za každou jednotlivou návštěvu na mém blogu se o jednu vteřinu zkrátí čas, zbývající do ztráty mého panictví! A to se vyplatí, zvláště jste-li filantropové!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama