Co bych řekla, ale nemůžu

8. prosince 2014 v 18:20 | Alexandra
Je hodně věcí, které bych chtěla říct hodně lidem, ale nemůžu. Ať už kvůli jejich, nebo mému postavení ve společnosti, či kvůli úctě k nim. Nikdo mi však nebrání v tom se z nich vypsat.

Co bych řekla svému šéfovi?
Řekla bych mu, že člověk potřebuje i relax, jelikož bez něj pracovat zkrátka nejde. Nikdo si snad nemůže myslet, že budu mít zapnutý mozek 12 hodin denně a budu tu k dispozici kterékoliv odpoledne, které si vzpomene.

Co bych řekla své mamince?
Řekla bych jí, ať už se konečně vykašle na svého současného přítele. Ano, být s někým 20 let je spousta času, ale k čemu jí to je, když si jí neváží a má z ní místo ženy uklízečku, kuchařku a služku?

Co bych řekla svému tatínkovi?
Tati, prosím, přestaň kouřit a pít, jelikož si takto odděláš zdraví a nedožiješ se vnoučat.

Co bych řekla svému bráškovi?
Opravdu mi nepřijde rozumné si pořídit barák a dítě a nemít přitom pořádně placenou práci.

Co bych řekla svým kamarádům?
Mám vás všechny opravdu moc ráda, ale jelikož jsem asociální případ, opravdu nemám náladu se pořád vymlouvat. Trávit čas ve čtyřech mě zkrátka nebaví. Buďto jsem s vámi, nebo se svým mužem, být s vámi a ještě s ním opravdu nemusím.

Co bych řekla ženám, co zabijí své novorozené děti?
Pokud jste alespoň trošku při smyslech, noste ty děti do babyboxů, na světě je plno žen, co nemohou mít děti a za vaše dítě by dali život.

Co bych řekla doktorům?
Panebože vzpamatujte se! Lidé nejsou věci, ale lidské bytosti. Zaslouží si slušné zacházení a upřímné jednání. To že jim nic nevysvětlíte a poté je hodláte tři dny držet na nadstadardním pokoji s tím, že nemáte volno na vyšetření a když vám pohrozí reverzem, tak ho uděláte, to vážně není fér.

Co bych řekla svým psům?
Miluju vás a to i přesto, že mě občas dovádítě k šílenství. (nahlas jim to však neřeknu, jelikož by si mohli myslet, že jim to bude dál procházet)

Co bych řekla svým bývalým sousedům?
Jděte se všichni vycpat, lidi mají nohy od toho, aby mohli chodit!

Našlo by se toho ještě dost, co bych chtěla říct, ale nemůžu. Je ale fajn, moci se z toho vypsat! ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama