Jeden den, který bych rád změnil.

18. října 2014 v 16:49
Zamýšlím se nad tím, který den bych rád změnil. V mém životě bylo mnoho dnů, které se úplně nevydařili podle mých představ. Který ale vybrat jako ten, který bych změnil? Sám moc nevím. Ze všech těch dnů, které se jak se říká ,,pokazily" jsem si odnesl nějaké to poučení a vyvázl jsem z nich obohacen o novou zkušenost.

Nedá se tedy říct, že by existoval jen jeden jediný den. Bylo jich mnoho a mnoho jich ještě bude. Vím ale, komu bych věnoval den, který by mohl změnit. Daroval bych ho své mamince, která mi občas, cca jedenkrát do roka zmíní den, který by ráda změnila. Jedná se o den, kdy už dále nemohla dál, byla velmi vystresovaná a v napětí. Mnoho let prakticky od útlého věku se stara o svou maminku onemocnělou roztroušenou sklerózou. Těsně před její smrtí vyřkla pár vět. Samozřejmě, že když by věděla, že je její konec za dveřmi, nevyřkla by je. Bohužel, stalo se. A ona si dodnes vyčítá, že je ze svých úst vypustila.

Ten den bych daroval právě jí. Daroval bych jí ho, aby ty slova mohla vrátit zpět, maminku obejmout a nechat jí odejít s čistou myslí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama