O práci

8. července 2014 v 16:47 | Alexandr03
V dnešní době jakoby nic nedávalo smysl. V novinách, zprávách na internetu, prakticky všude kde se dá slýcháme, či čteme, že lidé nemají práci. Možná je lepší, když lidé nemají práci, než když práci, kterou mají, dělají špatně. Občas mě až zaráží, jak to vše funguje.

To si takhle koupíte například posilovací stroj. Dáte za tento stroj těžce vydělaných 20 000,- Kč a říkáte si, kolik jste jim tam nenechal. Samozřejmě pro firmu prodávající stroje ve velkém do fit center to není taková suma, ale pro průměrně vydělávajícího člověka je to nemalý peníz. Stroj vám po zaplacení po týdnu dovezou domů a sestaví. Vy samozřejmě nemáte třeba čas na stroji každý den cvičit, takže si zasvičíte třikrát týdně pro radost a jste spokojeni. Přesně proto jste si stroj pořídili. Po necelém měsící takovéhoto užívaní vám ve stroji začne hučet a tak voláte do firmy, kde jste ho koupili. Zavolají k vám technika, na kterého si týden počkáte. Ten vám stroj spraví a stroj funguje. Zacvičíte si na něm tři dny za sebou a prásk. Stroj opět neběží. Zavoláte do frimy, zavoláte technika, týden čekáte než přijede, řekne vám že něco špatně zašrouboval, že je zničený díl, co se musí objednat z ciziny a že si minimálně 14 dní počkáte. Tak čekáte, čekáte, tři týdny pryč a nikdo se ani neozva. Tak holt teda voláte do firmy, tam se vám omlouvají že měli různé dovolené a neozvali se vám a že tedy technik opět za týden přijede. Ufff. V dnešní době naprostá klasika.


Možná je lepší nic si nepořizovat a nebo si to pořídit v případě, že prodejce je váš dobrý známý. Nevím jak to v dnešní době chodí, jelikož tak, jak by to podle mě chodit mělo to určitě nechodí. Holt to chce pevné nervy.:) Nejste v tom sami!!!!:) Je nás víc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama